سوالات متداول پانداز

سوالاتی که شاید در ذهن شما باشد!
هیچ وقت به این سادگی نبوده، شروع کنید

پرسش و پاسخ پانداز

پاسخ به ابهامات و سوالات خود در رابطه با پانداز را در اینجا بیابید

سال های زیادی نیست که جنبه جدیدی از معرفی کالا و خدمات و سرویس ها و حتی افراد در دنیا به وجود آمده است که نسبت به جنبه سنتی خودش یعنی تلویزیون و روزنامه و مجلات مزیتهای نسبتا زیادی دارد. امروزه حتی افراد میتوانند بدون صرف هزینه زیادی مانند گرفتن محلی برای راه اندازی کسب و کار خود یا ….. شروع به معرفی خود نمایند البته اگر اعتقاد به این کار داشته باشند یا در اطرافشان دیگران از این تکنولوژی استفاده نمایند. بنابراین شروع همه این ها با داشتن یک وب سایت فوق العاده و نه ساده و ابتدایی میتواند آغاز گردد. گروه نیکا کامپیوتر از ابتدای این تصمیم بزرگ و سرنوشت ساز در کنار شما خواهد بود. بعد از خواندن این ۲۰ سوال از همین لینک کار خود را آغاز نمایید.

ما شما را راهنمایی و کمک خواهیم نمود. متخصصان ما چندین پکیج طراحی وب سایت مطابق با سلیقه و خواسته شما طراحی نموده اند که هم در وب سایت موجود هستند و هم به صورت تلفنی و هم به صورت حضور شما در محل شرکت با شما در این مورد صحبت خواهند نمود. این مرحله بسیار مهمی میباشد چرا که وجهه رسمی شما و کسب و کار شما خواهد بود. به یاد داشته باشید وب سایت شما در آینده نمونه کار ما خواهد بود بنابراین بیشترین توان خود برای طراحی یک وب سایت ایده آل خواهیم گذاشت

بله روی قالب های فروشگاهی پانداز درگاه پرداخت زرین پال فعال است علاوه بر این در صورت درخواست کاربر سایر درگاه های بانکی  روی سایت کاربر نصب و تنظیم می گردد.

هرزمان که به پنل مدیریت سایت خود وارد شوید در صورت وجود نسخه جدیدی از cms، قالب و یا افزونه پیغامی حاوی لینک بروزرسانی مشاهده می شود که با کلیک بر روی لینک بروزرسانی خودکار، سایت شما بروزرسانی می شود.

در پانداز، وب سایت، قالب، هاست حرفه ای و دامنه بصورت رایگان در اختیار کاربر قرار می گیرد. سایت ساز پانداز تنها هزینه پشتیبانی از سایت شما را دریافت میکند که مبلغ آن ۲۹۵ هزارتومان است.

نصب cms

پانداز برای شما یک cms به نام وردپرس رانصب می کند که هر لحظه از سراسر دنیا در حال آبدیت شدن است، شاید نصب وردپرس + نصب قالب + محتوادهی در ابتدا، امری ساده به نظر برسد اما افراد فنی می دانند که کافنیگ کردن قالب ها توسط یک روبات سایت ساز یک امر شگفت آور است. می توانید در این قسمت امکانات سایت ساز پانداز را مشاهده نمایید.

مشاوره رایگان با ما

اگر احساس می کنید برای کسب و کار یا فعالیت های شخصی خود در حوزه وب نیاز به مشاوره دارید، می توانید با پر کردن فرم زیر، با کارشناسان پانداز در ارتباط باشید.

نیاز به کمک بیشتری دارید؟

در صورتی که نیاز به کمک بیشتری دارید می توانید با کارشناسان پانداز در ارتباط باشید


مشتاق شنیدن صدای شما هستیم


مقالات مفیدی را نوشته ایم


مشاور و همراه شما هستیم

X