درباره پانداز

درباره پانداز بیشتر مطالعه کنید
تا بیشتر با ما آشنا شوید

معرفی پانداز

هر کسب و کاری برای حضور در فضای آنلاین نیاز به یک وب سایت دارد، خیلی وقت ها داشتن یک وب سایت خوب هزینه و زمان زیادی را بخواهد، با توجه به این مشکلات تیم پانداز شکل گرفت تا با سایت ساز پانداز به راحتی و با کمترین زمان و هزینه می توانید صاحب یک وب سایت شوید. تیم پانداز همواره سعی دارد بهترین و با کیفت ترین خدمات را به کاربران خود ارائه دهد.

 

متخصص در ایجاد کسب و کار های اینترنتی

مشاوره در راه اندازی کسب و کار

با راه اندازی یک کسب و کار آنلاین به صورت استاندارد، می توان درصد موفقیت کسب و کار را بالا برد

مشاوره در راه اندازی سایت

خیلی از کسب و کارهای آنلاین برای ارتباط با مشتری نیاز به یک سایت خوب دارند.

راه اندازی کسب و کار

راه اندازی یک کسب و کار معمولا از طرح یک مسئله شروع می شود، مسئله ای که با ایده خوب و مناسب برای حل آن می تواند به یک کسب و کار موفق تبدیل شود. کارشناسان پانداز می توانند در راه اندازی کسب و کار به شما کمک کنند.

راه اندازی سایت

در صورتی که کسب و کار شما در بستر فضای آنلاین باشد نیاز به یک سایت خوب و حرفه ای دارید تا بتوانید خدمات مناسبی را در راستای کسب و کارتان به کاربران ارائه دهید، پانداز می تواند سایت شما در کمتر از یک روز بسازد.

درباره خدمات پانداز برای کسب و کارها

گروه پانداز؛ با فعالیت در زمینه‌ی راهکارهای وب، آنلاین مارکتینگ و طراحی سایت توانسته است تا به مشتریان فراوانی خدمات رضایت‌بخشی تا به امروز ارائه کند.

راهکارهای وب

برای شروع کسب و کار بعد از ایده پردازی و بحث اعتبار سنجی، باید راهکاری مناسبی بر بستر وب برای آن پیاده سازی کرد که تیم پانداز در این زمینه می تواند مشاوره دهد

طراحی قالب اختصاصی

اگر از قالب ها و سایت های پانداز استفاده کردید ولی باز نیاز به قالبی خاص داشتید می توانید به پانداز سفارش دهید تا یک قالب اختصاصی برای شما طراحی کند.

آنلاین مارکتینگ

در صورتی که بعد از راه اندازی کسب و کار خود در بحث مارکتینگ و بازاریابی آن مشکل داشتید، می توانید با کارشناسان ما در راستای مارکتینگ کسب و کارتان مشورت کنید.

X